Kontakt

Formularz kontaktowy



Wiadomość wysłana poprawnie
Wystąpił problem, odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Dziękujemy za wysłanie wiadomości.
Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem pod podanym numerem telefonu.
Wyślij inną wiadomość
Wystąpił problem.
Spróbuj ponownie

Dane kontaktowe

Mobime Lead Gen. Sp. z o.o. (dawniej Mobime Lead Generation Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.)

ul. Wiertnicza 45a
02-952 Warszawa
NIP: 678-309-88-62
REGON: 121090216

Tel. +48 22 651 64 25

W celu uzyskania informacji w zakresie pozostawionych danych, chęci ich poprawienia/uzupełnienia/usunięcia prosimy o skorzystanie z formularza lub kontakt mailowy: mojedane@mobi-me.pl

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych:
iod@mobi-me.pl
Radosław Szewczuk

Informujemy, że Administratorem jest (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Mobime Lead Gen. Sp. z o.o. (dawniej Mobime Lead Generation Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.), ul. Wiertnicza 45a, 02-952 Warszawa, mobi-me@mobi-me.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to iod@mobi-me.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzenia korespondencji oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą.
Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu obsługi Państwa zgłoszeń lub zapytań. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Uprawnienia osoby, której dane dotyczą w tym wycofanie udzielonej zgody, można wykonać przez złożenie oświadczenia wykorzystując dane kontaktowe Administratora lub Inspektora Ochrony Danych wskazane we wstępie.

Lokalizacja